Saturday, 2024. gada 27. aprīlis
Teksta izmērs:

Aicina darbā tematisko ekspertu energoefektivitātes un klimata pārmaiņu jomā

10 Mar, 2024

Rīgas plānošanas reģions aicina darbā tematisko ekspertu energoefektivitātes un klimata pārmaiņu mazināšanas jomā vairākos ES Programmu līdzfinansētos projektos.

Rīgas plānošanas reģions aicina savai komandai pievienoties tematisko ekspertu/-us vairāku, ar enerģētiku un klimata pārmaiņu mazināšanu saistītu, ES Programmu: “Apvārsnis”, “LIFE” un INTERREG projektu īstenošanai.

Projektus īstenojam šādās jomās:

  • Finansējuma piesaiste energoefektīvu ēku renovācijai – IT risinājums – platforma ēku īpašnieku un apsaimniekotāju, finansētāju un energopakalpojumu sniedzējiem – platformas lietotāju iesaiste un apmācības. Informācija par projektu: https://rpr.gov.lv/project/energate/
  • Energoefektivitātes risinājumi ēku siltināšanā, siltumapgādē un energoapgādē (META BUILD)
  • Jauniešu iesaiste energokopienu izveidē un darbībā – jauniešu energokopienu rīku un normatīvās bāzes izstrāde un apmācības (POWER YOUTH).
  • Energokopienu regulējuma ieviešana pašvaldībās. Informācija par projektu: https://rpr.gov.lv/project/shareres/

Pieredzes un izglītības prasības kandidātiem:

  • Vismaz 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība kādā no jomām: inženierzinātnes, vides zinātnes, pārvalde un vadība;
  • Iepriekšēja pieredze vai izpratne par darbu energoefektivitātes, enerģētikas, vides vai klimata jomā valsts pārvaldes, pašvaldību iestādē, projektu vadībā un ieviešanā;
  • Izpratne plānošanas vai ieviešanas līmenī par siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanu un energoefektivitāti veicinošiem pasākumiem, nozares politikas dokumentiem un mērķa grupām;
  • Izpratne par starptautiskās sadarbības projektu vadību;
  • Angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski starptautisku projektu īstenošanai nepieciešamā līmenī, kas nepieciešama ikdienas saziņā, piedaloties projektu risinājumu izstrādē, prezentējot projekta izstrādes un nodevumus utml.;
  • Sadarbības partneru iesaistes, prezentēšanas prasmes un argumentācijas spējas, analītiskā domāšana, efektīvas darba patstāvīgas plānošanas prasmes.

Galvenie darba pienākumi ietver:

  • Eksperta ieguldījuma nodrošināšana projektu rezultātu izstrādēs (datu un informācijas vākšana, apkopošana utml.);
  • Sadarbība ar specifiskā projekta mērķa grupu pārstāvjiem, to iesaiste, informēšana, konsultēšana, apmācības;
  • Dalība analītisku ziņojumu u.c. informatīvo materiālu izstrādē tematiskajā jomā t.sk., angļu valodā;
  • Vadīt vai piedalīties ekspertu darba grupās par jautājumiem, kuri attiecas uz energoefektivitāti un viedajiem risinājumiem enerģētikas jomā – politikas veidotājiem, finanšu iestādēm, būvniecības sektora pārstāvjiem, ESKO uzņēmumiem;
  • Dalība un pārstāvniecība projekta ieviešanas sanāksmēs, t.sk., ārpus Latvijas.

Piedāvājam:

  • Elastīgu laika darba laiku ar attālinātā darba piespējām;
  • Atalgojumu, kas veidojas no summētā darba laika projektos, stundas likme 16 – 22 EUR pirms nodokļu nomaksas un ir atkarīga no pretendenta kvalifikācijas un darba pieredzes;
  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas strādājot projektos, kas vērsti uz inovācijām enerģētikas jomā starptautisku projektu un ekspertu sadarbības tīklos.

PIESAKIES, JA VARI PIEDĀVĀT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES KĀDĀ NO TEMATISKAJĀM JOMĀM!

Dzīves gājuma aprakstu ar motivācijas vēstuli, sūtīt uz rpr@rpr.gov.lv līdz 22.03.2024.