Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris
Teksta izmērs:

Zviedrijas burātājiem popularizē Latvijas mazās ostas

07 Mar, 2018

Rīgas plānošanas reģions kopā ar Kurzemes plānošanas reģionu Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā piedalās starptautiskajā burātāju izstādē “Allt for sjon” (tulkojumā no zviedru valodas “Viss priekš jūras”)  projekta EST-LAT Harbours ietvaros.

Šajā izstādē Rīgas plānošanas reģions zviedru burātājiem popularizē Latvijas mazās ostas kā pievilcīgus tūrisma galamērķus. Jāmin, ka zviedri ir kaislīgi burātāji! Izstāde turpināsies līdz 11.martam.

Lai piesaistītu uzmanību Baltijas jūras Austumu un Dienvidu krastu dalībai šajā izstādē, izstādes pirmajā dienā bija noorganizēta tikšanas “On the other side of the Baltics” vai Baltijas jūras otrajā pusē ar vietējiem mediju pārstāvjiem. Prezentācijas laikā reģionu pārstāvji iepazīstināja klausītājus ar ostu tīklu un aicināja burātājus apmeklēt reģionus Baltijas jūras Dienvidos un Austrumos, tostarp Latviju un Igauniju.

Zviedri ir ļoti konservatīvie ceļotāji, tomēr viņi ar interesi pēta Latviju kā jauno galamērķi. Stenda dizaina centrā ir Balltijas jūras karte, kas piesaista apmeklētāju uzmanību un ļauj izpētīt dažādas burāšanas iespējas.

Šī ir jau trešā izstāde šogad, kurā Rīgas plānošanas reģions piedalās EST-LAT Harbours projekta ietvaros. Janvārī tas piedalījās Boot Dusseldorf, bet februārī Vene Helsinki.

Projekta EST-LAT Harbours mērķis ir izveidot mazo ostu tīklu ar kvalitatīviem pakalpojumiem Baltijas jūras Austrumu piekrastē un Rīgas jūras līcī Igaunijā un Latvijā, un popularizēt to kā atraktīvu galamērķi.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!