Trešdiena, 2018. gada 21. novembris
Teksta izmērs:

Uzsākta remigrantu pieteikšanās 9000 eiro uzņēmējdarbības grantam

31 Aug, 2018

Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) izsludina projekta konkursu remigrantiem uzņēmējdarbības sākšanai un attīstīšanai Rīgas plānošanas reģionā.

Pieteikties uzņēmējdarbības atbalsta grantam var persona, kas  ir atgriezusies vai plāno atgriezties uz pastāvīgu dzīvi Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes. Tai ir jābūt ilgākai par trim gadiem, kopš deklarētās dzīvesvietas adreses maiņas un atbilst prasībām, kas definētas  07.08.2018. Ministru Kabineta noteikumos Nr.496 “Remigrācijas atbalsta pasākuma īstenošanas, novērtēšanas un finansēšanas kārtība”, un kas plāno uzsāku vai attīstīt saimniecisko darbību Rīgas plānošanas reģiona teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu.

Viena projekta ietvaros maksimālais finansējuma apmērs ir 9000 eiro. Rīgas plānošanas reģionā tiks atbalstīti vismaz četri projekti, kuru kopējā summa nepārsniedz 36 000 eiro.

Lai saņemtu finansiālo atbalstu, topošajam vai esošajam uzņēmējam ir jāpierāda savas idejas dzīvotspēja, jāapraksta biznesa ideja un jānodrošina saimnieciskās darbības projekts ar piesaistītajām investīcijām vismaz 50% apmērā no pieprasītās granta summas, kuras maksimālais apmērs var sasniegt 9000 eiro.

Iesniedzot pieteikumu, potenciālajam granta saņēmējam pēc projekta trīs gadu periodā jāveic iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) maksājumi.

Papildu informācija par pieteikšanos šeit.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!