Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

Tiek veidotas industriālā mantojuma video un 360 grādu virtuālās tūres

17 Jūl, 2018

Projekta “Industriālais mantojums” ietvaros šī gada jūnijā tika noslēgts līgums ar SIA Phycon. Līguma ietvaros SIA Phycon veido tematiskus video un 360 grādu virtuālās tūres fotogrāfijas industriālā mantojuma objektos, kas ietver projektā iekļauto tūrisma maršrutu tematiku: Industriālais mantojums – Dzelzceļš, Bākas, Ūdenstorņi, Ražotnes un Dzirnavas.

Šobrīd norit darbs pie industriālā mantojuma filmēšanas un fotografēšanas, SIA Phycon ir piesaistījs Itālijas ekspertus Rosalia Le Calze (video) un Vittorio Ghelfi (360 grādu fotogrāfijas un virtuālās tūres), lai veidotu interesantus un saistošus video un360 grādu fotogrāfijas tūristiem. Itāļu eksperti ir patiesi pārsteigti un iepriecināti par industriālā mantojuma objektiem Latvijā un Igaunijā.

Igaunijas un Latvijas pārrobežu programmas finansētais projekts “Industrial heriatge” jeb “Industriālais mantojums” uzsākts 2017. gada maijā. Projekta mērķis ir atdzīvināt industriālo mantojumu tūrisma attīstībai, veicinot izpratni par industriālā mantojuma vērtībām un nozīmi tūrisma piedāvājuma dažādošanai projekta reģionos,  izveidojot sadarbības tīklu starp iesaistītajām pusēm tūrisma un industriālā mantojuma sfērā, attīstot industriālā mantojuma objektus par pievilcīgām tūrisma vietām, kā arī reklamējot industriālā mantojuma tūrisma vietas ārvalstu un vietējiem ceļotājiem.

Daži no SIA Phycon ekspertu veidotajiem video materiāliem:

https://www.youtube.com/watch?v=aC684NJRbgI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=kFDTPXEs1Vo

360 grādu virtuālās tūres:

http://www.ghelfi360.com/2016/martini%26rossi/index.html

http://www.ghelfi360.com/2016/TenutadiFiore/

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!