Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

RPR Attīstības padomes sēdē tiksies ar ekonomikas ministru

08 Jūn, 2018

Šī gada 15. jūnijā notiks Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēde, kurā piedalīsies reģiona pašvaldību politiskā vadība, lai lemtu par nozīmīgiem jautājumiem reģionā.

Šoreiz sēde veltīta reģiona ekonomiskajai izaugsmei. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens pārrunās ar reģiona pārstāvjiem aktuālos jautājumus par reģiona lomu ekonomikā un tā attīstību nākotnē. Viena no tēmām būs par nākamo Eiropas Savienības fondu plānošanas periodu.

Sēdē piedalīsies arī EPSON EGTC direktore Ilona Raugze, kas iepazīstinās ar sadarbības iespējām starptautiskos projektos. Jāmin, ka ESPON ir Eiropas teritoriālās sadarbības programma, kuras mērķis ir caur teritoriālo liecību izstrādi un izplatīšanu stiprināt ES Kohēzijas politikas un citu Eiropas Struktūrfondu līdzfinansētu, kā arī nacionālo un reģionālo sektorālo politiku efektivitāti visās 28 dalībvalstu, kā arī 4 partnervalstu – Īslandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas un Šveices – teritorijās.

Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomi kopš pērnā gada rudens vada Carnikavas domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica. Jāmin, ka šoreiz sēde notiks Ogrē, Ogres Kultūras centrā, 15. jūnijā plkst.10.00.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!