Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris
Teksta izmērs:

RPR Attīstības padomes sēdē piedalīsies izglītības ministrs un Autotransporta direkcijas vadītājs

07 Mar, 2018

Šī gada 16. martā notiks Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēde, kurā piedalīsies  reģiona pašvaldību politiskā vadība, lai lemtu par nozīmīgiem jautājumiem reģionā.

Šoreiz sēde veltīta izglītības un sabiedriskā transporta reģionālo pārvadājumu jautājumiem. Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis pārrunās ar reģiona pārstāvjiem aktuālos jautājumus par reformām izglītības jomā un kā tās skars pašvaldības.

Savukārt ar Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu tiks pārrunāts par plānoto reģionālo maršrutu tīkla apjomu 2018. gadā.

Sēdē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvis Raivis Bremšits klātesošo pašvaldību pārstāvjus iepazīstinās ar aktualitātēm, kas skar remigrācijas aktivitātes reģionos.

Savukārt Gruzijas Republikas vēstnieks Latvijā T.Janjalia informēs par sadarbību ar Gruzijas Republikas Mtshetas reģionu, bet Latvijas Republikas konsulāta pārstāvis Vitebskā U.Skuja sniegs informāciju par Latvijas novadu dienām Vitebskā.

Jāmin, ka šoreiz sēde notiks Ikšķiles novada Tīnūžos, iedibinot jaunu tradīciju par izbraukuma sēdēm.

Sēdes dienaskārtība.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!