Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris
Teksta izmērs:

Rīgas plānošanas reģionam jauna funkcija - taksometru pakalpojumu licencēšana

01 Mar, 2018

Grozījumi Autopārvadājuma likumā, kas stājās spēkā šī gada 1.martā, nosaka, ka licences pasažieru komercpārvadājumiem ar taksometriem turpmāk izsniegs Rīgas plānošanas reģions tā teritorijas pašvaldībās, izņemot republikas nozīmes pilsētās – Rīgā un Jūrmalā.

Taksometru pakalpojumu licencēšanu veiks Rīgas plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļa. Diemžēl šobrīd valdībā nav pieņemti Ministru Kabineta noteikumi par prasībām un kārtību, kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometru. BET TIE IR NEPIECIEŠAMI, lai mēs varētu zināt kārtību, kādā tie būtu jāveic.

Tiklīdz būs pieņemti normatīvie akti, Rīgas plānošanas reģiona mājas lapā  tiks izvietota informācija par kārtību speciālās atļaujas (licences) saņemšanai.

Tāpat informējam, ka Autopārvadājuma likuma 33. pants paredz, ka speciālā atļauja (licence) pasažieru pārvadājumiem ar taksometru pašvaldības teritorijā, kas izsniegta līdz 2018. gada 28. februārim, ir spēkā attiecīgās pašvaldības teritorijā līdz tās derīguma termiņa beigām, bet ne ilgāk kā līdz 2018. gada 30. aprīlim, un licences kartīte, kas izsniegta pārvadātāja transportlīdzeklim līdz 2018. gada 30. aprīlim, ir spēkā attiecīgās pašvaldības teritorijā ne ilgāk kā līdz 2018. gada 31. maijam.

Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, Jūs varat atstāt savus kontaktus, rakstot uz epastu: juris.ulands@rpr.gov.lv.

Jūsu Rīgas plānošanas reģions

 

 

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!