Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību un uzņēmēju delegācija dodas vizītē uz Gruziju

11 Okt, 2018

Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību un uzņēmēju delegācija dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz Gruziju, lai veicinātu reģionu ekonomisko sadarbību. Viens no nozīmīgākajiem pasākumiem būs Uzņēmēju un pašvaldību sadarbības forums Mtskhetā 15. oktobrī ar memoranda parakstīšanu starp Mtskhetas – Mtianeti un Rīgas plānošanas reģionu.

Latvijas delegāciju vadīs Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes un Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa. Kopumā delegācijā piedalīsies vairāk nekā 30 pašvaldību un uzņēmumu pārstāvji, kuriem ir interese par iespējamu sadarbību ar Gruziju un tieši Mtskhetas – Mtianeti reģionu.

Gruzijai ar Latviju ir senas sadarbības saiknes ekonomikā un kultūrā. Turklāt līdzīgi kā Rīgas plānošanas reģions Latvijā arī Mtskhetas – Mtianeti ir galvaspilsētas reģions Gruzijā. Šīs vizītes mērķis ir iepazīt klātienē reģionu un izveidot kontaktu biržu, kas rezultētos nākotnes sadarbībā gan pašvaldību, gan uzņēmējdarbības līmenī.

Vizīte notiks no šī gada 12. – 14. oktobrim. No pašvaldībām tajā piedalīsies Rīgas, Jūrmalas, Ādažu, Carnikavas, Engures, Garkalnes, Ikšķiles, Inčukalna, Kandavas, Ķekavas, Limbažu, Ropažu, Salaspils, Sējas un Stopiņu domju pārstāvji.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!