Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

Remigrācijas konkursa pieteikumiem pagarināts iesniegšanas termiņš

24 Sep, 2018

Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) izsludināja projekta konkursu remigrantiem uzņēmējdarbības sākšanai un attīstīšanai Rīgas plānošanas reģionā. Konkursa iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 8. oktobrim.

Pieteikties uzņēmējdarbības atbalsta grantam var persona, kas  ir atgriezusies vai plāno atgriezties uz pastāvīgu dzīvi Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes. Prombūtnei ir jābūt ilgākai par trim gadiem  un jāvēlas uzsāktvai attīstīt saimniecisko darbību Rīgas plānošanas reģiona teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu.

Viena projekta ietvaros maksimālais finansējuma apmērs ir 9000 eiro. Rīgas plānošanas reģionā tiks atbalstīti vismaz četri projekti, kuru kopējā summa nepārsniedz 36 000 eiro.

Lai saņemtu finansiālo atbalstu, topošajam vai esošajam uzņēmējam ir jāpierāda savas idejas dzīvotspēja, jāapraksta biznesa ideja un jānodrošina saimnieciskās darbības projekts ar piesaistītajām investīcijām vismaz 50% apmērā no pieprasītās granta summas.

Lasiet vairāk šeit.

 

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!