Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:
<ATPAKAĻ

Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) izsludina projekta konkursu remigrantiem uzņēmējdarbības sākšanai un attīstīšanai Rīgas plānošanas reģionā.

Pieteikties uzņēmējdarbības atbalsta grantam var persona, kas  ir atgriezusies vai plāno atgriezties uz pastāvīgu dzīvi Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes. Tai ir jābūt ilgākai par trim gadiem, kopš deklarētās dzīvesvietas adreses maiņas un atbilst prasībām, kas definētas  07.08.2018. Ministru Kabineta noteikumos Nr.496 “Remigrācijas atbalsta pasākuma īstenošanas, novērtēšanas un finansēšanas kārtība”, un kas plāno uzsāku vai attīstīt saimniecisko darbību Rīgas plānošanas reģiona teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu.

Viena projekta ietvaros maksimālais finansējuma apmērs ir 9000 eiro. Rīgas plānošanas reģionā tiks atbalstīti vismaz četri projekti, kuru kopējā summa nepārsniedz 36 000 eiro.

Lai saņemtu finansiālo atbalstu, topošajam vai esošajam uzņēmējam ir jāpierāda savas idejas dzīvotspēja, jāapraksta biznesa ideja un jānodrošina saimnieciskās darbības projekts ar piesaistītajām investīcijām vismaz 50% apmērā no pieprasītās granta summas, kuras maksimālais apmērs var sasniegt 9000 eiro.

Iesniedzot pieteikumu, potenciālajam granta saņēmējam pēc projekta trīs gadu periodā jāveic iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) maksājumi.

Pasākuma dalībnieks rakstiski sagatavotu projekta iesniegumu iesniedz Rīgas plānošanas reģionam:

  • klātienē, Rīgas plānošanas reģionā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 18, Rīgā – darba dienās no plkst.9.00 līdz plkst.17.00;
  • nosūtot pa pastu (ierakstītā vēstulē): Rīgas plānošanas reģions, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 18, Rīga, LV-1050, Latvija;
  • uz elektroniskā pasta adresi rpr@rpr.gov.lv (noformētu elektroniskā dokumenta veidā).
Projektu iesniegšanas termiņš ir no 2018. gada 31. augusta līdz 2018. gada 01. oktobra plkst.17.00 (pagarināts līdz 8. oktobrim).

Sūtot pieteikumu pa pastu, sūtītājam jānodrošina, ka pieteikums tiek saņemts līdz iesniegšanas termiņa beigām.

Konkursa dokumentācija: 

de minimis veidlapas:

Jautājumus par projekta iesniegšanu sūtiet uz e-pastu koordinators@rpr.gov.lv  vai sazinoties ar Rīgas plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatori Ramonu Krauju-Liepiņu, tālrunis +371 26614179.

Konkursa rezultāti

Vairāk lasiet šeit.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!