Pirmdiena, 2018. gada 17. decembris
Teksta izmērs:

Par burāšanas tūrismu Latvijā raksta prestižš somu izdevums

05 Apr, 2018

Par burāšanas tūrismu Latvijā raksta prestižš somu izdevums “Vene” savā aprīļa numurā. Gaidīsim ciemos somu karstasinīgos burātājus!

Skatieties publikāciju!

Pērn Latvijā projekta “Smart Ports” ietvaros viesojās žurnālisti no Vācijas un Somijas. Vizītes mērķis bija iepazīties ar burāšanas iespējām un mazo ostu tīklu Rīgas un Kurzemes plānošanas reģionos. Žurnnālistiem bija iespēja ar jahtu pašiem apceļot Latvijas piekrasti un izbaudīt mazo ostu viesmīlību, kā arī projekta uzstādītos speciālos informatīvos stendus ar jauno online rezervēšanas sistēmu “HelloPorts” , kas pēc izskata atgādina vaļu astes, bet ir noderīgs palīgs ikvienam ciemiņam no jūras informācijas iegūšanai.

Latvijā līdz šim burāšana ir vairāk attīstījusies sporta nolūkiem, tomēr attīstoties piekrastes mazo ostu infrastruktūrai, tā kļūst pakāpeniski pievilcīgāka arī skandināvu ceļotājiem, kuriem burāšana ir viens no populārākajiem brīvdienu atpūtas veidiem.

Eiropas Savienības programmas “Interreg” līdzfinansēta projekta “SmartPorts” mērķis bija izveidot Centrālajā Baltijas reģionā (Latvijā, Igaunijā, Somijā un Zviedrijā) modernu un pievilcīgu mazo ostu tīklu ar kvalitatīviem pakalpojumiem, kā arī sekmēt Rīgas un Kurzemes reģionu mazo ostu starptautisko atpazīstamību un iekļaušanos Centrālā Baltijas jūras reģiona valstu mazo ostu tīklā, lai sekmētu jahtu plūsmu uz Latvijas mazajām ostām.

 

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!