Pirmdiena, 2018. gada 17. decembris
Teksta izmērs:

Olainē notiks seminārs - diskusija Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību speciālistiem, kas iesaistīti darbā ar jaunatni

12 Nov, 2018

Rīgas plānošanas reģions (RPR) sadarbībā ar Olaines un Ikšķiles novadu pašvaldībām š.g. 27.novembrī (Olaines 1.vidusskolas Konferenču zāle) organizē semināru RPR pašvaldību speciālistiem, kas iesaistīti darbā ar jaunatni.

Semināra pirmā daļa iecerēta kā “iepazīšanās randiņš” ar Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2019 titula ieguvējiem – Olaines un Ikšķiles novadu apvienību, kura laikā citām pašvaldībām būs iespēja gan saņemt informāciju par konkursu un iedrošinājumu nākamajos gados pieteikt savu kanditatūru, gan uzzināt par uzvarētāju iecerēm 2019.gadā, nesot Latvijas Jauniešu galvaspilsētas vārdu. Olaines un Ikšķiles novadi dalīsies arī savā pieredzē par jauniešu iesaisti pašvaldības jaunatnes darba plānošanā un atziņām, kas radušās, izstrādājot jaunatnes politikas dokumentus. Semināra pirmo daļu noslēgs atraktīva un radoša iedvesmas lekcija Vitas Brakovskas (biedrība ZINIS) vadībā.

Savukārt semināra otrajā daļā aicināsim no pašu jauniešu pieredzes perspektīvas palūkoties uz dažādu uzņēmējdarbības atbalsta rīku iespējām iniciēt un attīstīt “biznesa gēnu” un vēlmi kļūt par darba devēju nevis ņēmēju savā novada, pilsētā.

Darba programma pieejama ŠEIT.

Reģistrēšanās semināram līdz 23.novembrim >>> https://ej.uz/Jaunatne_RPR.

Papildu informācijai:

Laura Kindzule, RPR Reģionālās attīstības koordinācijas nodaļas speciāliste

Tālr.:   + 371 6 7559820 ; Mob.t.: + 371 26499546; e-pasts: laura.kindzule

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!