Otrdiena, 2018. gada 16. oktobris
Teksta izmērs:

Notiks Rīgas Biznesa forums

22 Feb, 2018

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus apmeklēt Rīgas uzņēmēju Biznesa forumu, kas norisināsies 09.03.2018. no plkst. 11:30 (reģistrācija no plkst. 11:00), Biznesa augstskolā “Turība”, Graudu ielā 68, Rīgā. Sadarbības partneri: Banka Citadele un Biznesa augstskola “Turība”.

Forumā piedalīsies LR Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Programmā iekļautas dažādas uzņēmējiem svarīgas un aktuālas tēmas:

·         Ekspertu prezentācijas un paneļdiskusija par Latvijas uzņēmējdarbības attīstības iespējām, demogrāfiskās situācijas un izglītības ietekmi uz ekonomikas attīstību, darbaspēka pieejamība un vajadzības;

·         Galvenie virzieni un pasākumi energoefektivitātes paaugstināšanai uzņēmumiem – ko nosaka Energoefektivitātes likums un ES direktīvas un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu. Nozares ekspertu prezentācijas un rekomendācijas, valsts atbalsta programmas energoefektivitātes pasākumu realizācijā, uzņēmēju praktiskā pieredze programmas ieviešanā;

·         Foruma noslēgumā par iespējām panākt labākus biznesa darījumu nosacījumus stāstīs Mārtiņš Vecvanags, grāmatas “Darījumu sarunas stratēģijas un taktikas” autors.

Foruma programma un iepriekšējā reģistrācija šeit: http://ej.uz/RUBF_090318. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Foruma apmeklētajiem pieejama bezmaksas autostāvvieta Biznesa augstskolas “Turība” teritorijā.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!