Trešdiena, 2018. gada 21. novembris
Teksta izmērs:

Nēģu svētkos notiks CHERISH projekta atklāšanas sanāksme Carnikavā

22 Aug, 2018

Šā gada 25.augustā Carnikavā notiks projekta CHERISH atklāšanas sanāksme, kuras ietvaros izstāstīsim par projekta būtību un mērķiem. Diskutēsim par atbalstiem, aktivitātēm, projektiem piekrastē zivsaimniecības kultūrmantojuma saglabāšanai un popularizēšanai.

Sanāksmes mērķis ir arī apzināt personas, kuras saistītas ar piekrastes attīstību, iepazīt savus kolēģus un domu biedrus svētku gaisotnē. Tāpat ar uzaicinātajām personām kā tradīciju uzturētājiem, zvejnieku biedrībām un vietējām rīcības grupām uzsāksim apspriest kultūrvēsturiskā zivsaimniecības mantojuma aizsardzību un popularizēšanu.

Esam plānojuši apvienot lietderīgo ar patīkamo – Nēģu svētkos Carnikavā īpaši šim projektam ir izstrādāta programma – Nēģu stunda. Pēc šī pasākuma būsiet laipni aicināti piedalīties Nēģu svētku pasākumos Carnikavas parkā un Gaujas krastā.

KAD: 2018. gada.25.augusts

KUR: Carnikavas novadpētniecības centrs, Jomas iela 7, Carnikava, Carnikavas novads

Dienas kārtība

____________________

Rīgas plānošanas reģions INTERREG EUROPE programmas ietvaros ir uzsācis projektu “Reģionālā attīstība sekmējot  piekrastes zvejniecības kultūras mantojuma potenciālu Eiropā/CHERISH”, kura vispārējais mērķis ir uzlabot reģionālo politiku, lai sekmētu piekrastes zivsaimniecības kopienu attīstību un kultūrvēsturiskā zivsaimniecības mantojuma aizsardzību un popularizēšanu.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!