Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

LTRK aicina uz biznesa forumu Tukumā

28 Sep, 2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Tukuma novada dome sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību” 12.oktobrī plkst. 10:00 Jaunmoku pilī, Tukuma novadā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kopā ar pieaicinātiem ekspertiem būs iespēja runāt par biznesa vidi, efektivitāti un konkurētspēju. Šogad īpaši akcentētas būs tādas problēmas kā demogrāfija un darbaspēka trūkums, kā arī reģionālā attīstība un investīciju piesaiste. Forumā ikviens dalībnieks varēs arī ieklausīties uzņēmēju veiksmes stāstos, kā arī dalīties savā personīgajā pieredzē un prezentēt savu uzņēmumu, tādējādi uzrunājot potenciālos klientus un sadarbības partnerus konkrētajā reģionā.

„Mums ir prieks, ka jau trešo gadu ar Tukuma un reģiona uzņēmējiem būs iespēja tikties klātienē, lai runātu par dažādām aktualitātēm, tostarp darbaspēka problēmām, meklējot risinājumus un uzklausot ieteikumus,” saka Jānis Endziņš, piebilstot, ka reģionālā prizma bieži vien atšķiras no situācijas galvaspilsētā, tāpēc būtiski regulāri tikties ar biznesa pārstāvjiem ārpus Rīgas, lai palīdzētu rast risinājumus dažādām problēmām. “Tautsaimniecības problēmu risināšanā būtiska nozīme ir arī pašvaldībām, kas labi pārzina potenciālos riskus un iespējas uzņēmējdarbības turpmākai attīstībai reģionos. Organizējot biznesa forumu mūsu mērķis ir kopā ar reģiona uzņēmējiem iesaistīties diskusijā par gaidāmajiem izaicinājumiem un atbilstošākajiem problēmu risinājumiem. Turklāt, pasākums būs arī lieliska iespēja uzņēmējiem uzzināt par pieejamo atbalstu un smelties iedvesmu tālākai attīstībai,” tā Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans.

Dienas pirmajā daļā notiks diskusija par pilsētas un reģiona attīstību uzņēmējdarbībā, piesaistot investorus. Paredzēts, ka eksperti runās par pašreiz valstī ļoti aktuālu problēmu – kvalitatīva darbaspēka trūkumu un darāmajiem darbiem, lai risinātu šo jautājumu. Banka Citadele prezentēs arī savu aktuālāko Citadele Index pētījumu par ekonomikas aktualitātēm un prognozēm. Ārvalstu investoru padomes Latvijā Darbaspēka jautājumu darba grupas līdzvadītāja pastāstīs par investoru novērojumiem un ieteikumiem darbaspēka trūkuma mazināšanai, kā arī tiesiskās vides sakārtošanai. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt informāciju par reemigrāciju veicinošo sociālo akciju “Latvija strādā”, savukārt pēc tam notiks paneļdiskusija, kurā eksperti diskutēs par šiem aktuālajiem jautājumiem.

Pasākuma otrajā daļā plānots pārrunāt aktualitātes, ko nosaka Energoefektivitātes likums un ES direktīvas un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu uzņēmumu energoefektivitātes uzlabošanai. Tā tiks veidota sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, piesaistot dažādus ekspertus ar ieteikumiem energoefektivitātes programmu ieviešanai un veicināšanai, skaidrojot dažādus risinājumus energopārvaldībā. Savukārt paneļdiskusijā būs iespēja uzzināt par vairāku uzņēmēju praktisko pieredzi energoefektivitātes risinājumu ieviešanā.

Foruma programma un reģistrācija: https://www.mitto.me/tukumaforums2018 Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!