Pirmdiena, 2018. gada 17. decembris
Teksta izmērs:

Limbažos notiks diskusija par zināšanu ietilpīgu bioekonomiku

29 Nov, 2018

 

Pēc Rīgas plānošanas reģiona iniciatīvas starptautiska projekta “EmpInno” ietvaros šī gada 30. novembrī Limbažos notiks diskusija par par viedās specializācijas stratēģijas jomas zināšanu ietilpīgas bioekonomikas ieviešanu reģionā reģionā.

Pirmajā daļā EmpInno projekta eksperts Ilgvars Francis iepazīstinās ar EmpInno projektu un Latvijas viedās specializācijas stratēģijas ieviešanu Rīgas plānošanas reģionā. Savukārt SIA “FIDEA” eksperts iepazīstinās ar pārskatu par viedās specializācijas stratēģijas ieviešanu Rīgas plānošanas reģionā, fokusējoties uz zināšanu ietilpīgu bioekonomiku.

Otrajā daļā Limbažu novada domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers iepazīstinās ar uzņēmējdarbības veicināšanu Limbažu novadā, ievadot diskusiju par novadu sadarbību uzņēmējdarbības veicināšanā un vides radīšanā, kā arī viedās specializācijas potenciālu reģionā. Diskusiju moderēs Gundega Vanaga-Janberga, LIAA Siguldas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja.

Šī būs trešā tikšanās četru diskusiju ciklā, kas katra tiek veltīta kādam no prioritārajiem reģiona viedās specializācijas virzieniem.

Rīgas plānošanas reģions  īsteno INTERREG Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2014-2020. gadam projektu „Viedās specializācijas stratēģijā balstītu inovācijas un izaugsmes spēju stiprināšana vidēja izmēra pilsētās un reģionos / EmpInno”. Projekta mērķis ir veicināt izaugsmes iespējas un potenciālu viedās specializācijas prioritārajās jomās, balstoties uz palielinātu inovācijas nesēju kapacitāti viedās specializācijas pieejas pielietošanā reģionos un pašvaldībās.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!