Piektdiena, 2018. gada 14. decembris
Teksta izmērs:

Informatīvs pasākums par Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ceturto projektu konkursu

08 Aug, 2018

Centrālā Baltijas jūrās reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā rīko informatīvu pasākumu par Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam ceturto projektu pieteikumu konkursu potenciālajiem interesentiem no pašvaldībām un valsts pārvaldes iestādēm, plānošanas reģioniem, nevalstiskām un valstiskām organizācijām, izglītības iestādēm, biedrībām un nodibinājumiem, un privātajiem uzņēmumiem.

Pasākumā tiks sniegta informācija par programmas iezīmēm un konkursu – prioritātēm un pieteikšanās nosacījumiem, laika grafiku, biežāk sastopamajām kļūdām pieteikumos, kā arī ieteikumi. Projektu sagatavošanas un ieviešanas pieredzē dalīsies Latvijas partneri.

Informatīvais pasākums notiks 2018.gada 14.augustā (no 12.30 līdz 16.00) Rīgā, Eiropas Savienības mājā (adrese: Aspazijas bulvāris 28).

Darba kārtība ir pieejama šeit.

Dalībai pasākumā lūdzam reģistrēties šeit .

Pasākums norisināsies latviešu valodā.

Iesakām arī apmeklēt Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas Kopīgā sekretariāta rīkotu semināru projektu pieteikumu iesniedzējiem, kas notiks 28.augustā Tallinā (angļu valodā). Seminārā tiks sniegta padziļināta informācija par projekta partnerības veidošanu, budžeta plānošanu un darba plāna izstrādi.

Informācija, darba kārtība un pieteikšanās šeit!

Ja Jūs vēl meklējat potenciālos projekta partnerus, savus kontaktus ir iespējams reģistrēt programmas mājas lapā šeit, kā arī sazinoties ar Centrālā Baltijas jūrās reģiona programmas nacionālā kontaktpunkta pārstāvi Ilzi Legzdiņu, kas sadarbībā ar programmas Kopīgo Sekretariātu palīdzēs potenciālo projekta partneru meklēšanā citās programmas valstīs/teritorijās – Somijā, Zviedrijā, Igaunijā un Ālandu salās.

Atgādinām, ka pieteikumus Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ceturtajam projektu konkursam varēs iesniegt elektroniskajā uzraudzības sistēmā (eMS) no 2018.gada 15.oktobra līdz 16.novembrim.

Papildu informācijai:
Ilze Legzdiņa
Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam kontaktpunkts Latvijā
e-pasts: ilze.legzdina@varam.gov.lv
tālr.: +371 67026588

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!