Pirmdiena, 2018. gada 17. decembris
Teksta izmērs:

Eksperti seminārā diskutēs par jūras un piekrastes potenciālu tūrisma jomā

15 Jūn, 2018

Smart Blue Regions projekta ietvaros šī gada 19.jūnijā Semarah Hotel Lielupe  norisināsies starpvalstu seminārs “Piekrastes un jūras tūrisms – sadarbības potenciāls Baltijas jūras reģionā”, kura mērķis ir  apmainīties ar idejām un identificēt starpvalstu sadarbības iespējas Baltijas jūras reģionā jūras un piekrastes tūrisma jomā, pamatojoties uz kopīgām tūrisma produktu grupām un partneru reģionu tūrisma potenciāla priekšrocībām, kuras varētu attīstīt un īstenot arī fondu plānošanas periodā pēc 2020.gada. Semināra mērķauditorija ir tūrisma attīstības un mārketinga speciālisti, tūrisma grupu organizācijas un asociācijas, vietējās un reģionālās pašvaldības – līdz 30 dalībniekiem.

Semināra tematika ir koncentrēta uz šādiem jūras un piekrastes tūrisma produktiem:

  • Daba un aktīvs tūrisms (pārgājieni, zaļumi, ūdens tūrisms utt.)
  • Veselība un SPAs
  • Kultūras mantojums
  • Konference un bizness
  • Jahtu un burāšanas tūrismu.

Semināra dienaskārtību var atrast šeit.

Rīgas plānošanas reģions  īsteno Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam līdzfinansētu projektu “Viedie piejūras reģioni: viedā specializācija, jūras un piekrastes resursi ekonomikas izaugsmei Baltijas jūras reģionā” (Smart Blue Regions).

Projekta mērķis ir  sekmēt ekonomikas izaugsmi reģionos, izmantojot piekrastes/jūras resursus (blue growth), ko veicinātu uzlabota BJR reģionu rīcībspēja, ieviešot piekrastes/jūras viedās specializācijas stratēģijas. Viena no Latvijai svarīgām piekrastes attīstības jomām Baltijas jūras reģionā ir jūras un piekrastes tūrisms, kā arī ar to saistīta starpreģionu sadarbība kopīgā piekrastes tūrisma attīstībā un mārketingā.  Projektu īsteno projekta partneri no sešiem Baltijas jūras reģioniem: Schlesviga -Holšteina (Vācija), Dienvidrietumu reģions (Somija), Ida-Viru (Igaunija), Pomorskie (Polija), Skone (Zviedrija) un Rīgas plānošanas reģions (Latvija).

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!