Otrdiena, 2018. gada 11. decembris
Teksta izmērs:

UZŅĒMĒJDARBĪBAS UN INFORMĀCIJAS CENTRS

Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs (turpmāk – Rīgas reģiona uzņēmējdarbības centrs) uzsāka savu darbību 2015.gadā un tas veidots uz Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra bāzes pamata.

Ar  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atbalstu 2013.gadā izveidots Latgales uzņēmējdarbības centrs. 2015.gadā līdzīgas uzņēmēju atbalsta institūcijas izveidotas arī Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Rīgas plānošanas reģionos, par pamatu ņemot Latgales uzņēmējdarbības centra darbības pieredzi.
Uzņēmējdarbības centru galvenās plānotās funkcijas ir – konsultācijas topošajiem un esošajiem uzņēmējiem (par uzņēmumu dibināšanu, ES fondiem un investīcijām, valsts iestāžu darbību un snigtajiem pakalpojumiem), semināru organizēšana topošajiem un esošajiem uzņēmējiem (uzņēmējdarbības formas, uzņēmumu reģistrēšana, biznesa plāna izstrāde, kas jāzina uzņēmējam par nodokļiem, mārketinga pasākumi), sadarbības un pieredzes apmaiņas pasākumi ar pašvaldību un valsts iestāžu speciālistiem, informēšana par atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai, kā arī izstāžu dalības, tirdzniecības misiju un līdzīgu aktivitāšu koordinēšana. Katrā no plānošanas reģioniem tiek izveidots savs modelis atbilstoši reģiona funkcionalitātei un darbības specifikai.

Rīgas reģiona uzņēmējdarbības centrs ir izveidots, lai sniegtu atbalstu reģionā jau strādājošajiem uzņēmējiem, kā sniegtu atbalstu uzņēmējdarbības uzsācējiem.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!