Otrdiena, 2018. gada 11. decembris
Teksta izmērs:

Aicina pašvaldības reģistrēties semināram par Zaļo publisko iepirkumu

05 Mar, 2018

Latvijā pērn tikai 12% no publiskajiem iepirkumiem tika piemēroti Zaļā publiskā iepirkuma kritēriji. Kā palielināt šī publiskā iepirkuma veida iekļaušanu pašvaldību iepirkumos?

Lai veicinātu pašvaldību izpratni par Zaļā publiskā iepirkuma kritēriju izstrādi un piemērošanu, starptautiska projekta “GreenS” ietvaros šī gada 5. aprīlī pulksten 9.30 Rīgas domē notiks līdz šim lielākais projekta seminārs “Zaļais publiskais iepirkums – pašvaldību izaicinājumi un iespējas”.

Tajā pulcēsies pašvaldību, to pakļautībā esošo iestāžu un uzņēmumu pārstāvji, lai pilnveidotu zināšanas par šī iepirkuma veida efektīvu piemērošanu publiskajos konkursos. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Seminārs būs divās daļās:

Pirmajā daļā eksperti stāstīs par realizētiem inovatīviem Zaļajiem publiskajiem iepirkumiem  Latvijā un ārzemēs  tādās nozarēs kā ēdināšana, mēbeles, būvniecības, IT iekārtu iegāde.  Tiks sniegts ieskats par gaidāmajām likumdošanas prasībām  nacionālā un ES līmenī saistībā ar iepirkumiem. Pasākuma apmeklētāji tiks iepazīstināti ar aprites ekonomikas sniegtajām iespējām un potenciālu pašvaldību līmenī.

Otrajā daļā būs iespēja apmeklēt divas apmācību sesijas. Pirmā – paneļ sesija par pārtikas produktu un ēdināšanas kvalitātes kontroles nodrošināšanu. Tajā piedalīsies skolu pārstāvji, pārtikas un veterinārais dienests kā arī ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji. Savukārt otrā sesijas laikā būs iespēja apgūt būvniecības dzīves cikla analīzes kalkulatoru.

Aplūkojiet semināra programmu.

Aicinām interesentus reģistrēties semināram līdz 2018. gada 28. martam  šeit.

© Rīgas plānošanas reģions. 2018 / Izstrādātājs GRANDEM
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!